Strona główna    >    Wyceny nieruchomości

Wyceny

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie sporządzania operatów szacunkowych nieruchomości, których wykonaniem zajmują się licencjonowani rzeczoznawcy majątkowi. Każde opracowanie wykonywane jest z należytą starannością, przy uwzględnieniu przepisów prawnych, obowiązujących standardów, oraz z zasadami etycznego wykonywania zawodu. Do każdego opracowania podchodzimy indywidualnie, uwzględniając wszystkie czynniki, które mogą wpływać na wartość wycenianej nieruchomości.

Wyceny dla klienta indywidualnego

Wyceny mieszkań, domów, działek oraz lokali użytkowych do celów zabezpieczenia kredytów hipotecznych, ustalenia ceny sprzedaży, podziału majątku, ubezpieczenia nieruchomości, odszkodowania i innych. Wycena pozostałych rodzajów nieruchomości oraz praw do nieruchomości.

Wycena dla klienta biznesowego

Wyceny inwestycji deweloperskich, galerii handlowych, biurowców, hoteli, magazynów, stacji i paliw, lokali komercyjnych, gruntów inwestycyjnych i wielu innych dla celów kupna/sprzedaży, zabezpieczenia wierzytelności kredytodawcy, sporządzenia sprawozdań finansowych i innych.

Wycena dla klienta instytucjonalnego

Dla Klientów instytucjonalnych oraz kancelarii oferujemy usługi wyceny nieruchomości gruntowych zabudowanych i niezabudowanych, lokali oraz ograniczonych praw rzeczowych na nieruchomościach dla celów sądowych, administracyjnych, odszkodowań, wywłaszczeń i innych.

Każda sytuacja wymagająca wyceny jest inna, dlatego zawsze staramy się indywidualnie podchodzić do potrzeb naszych Klientów. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą, w bezpośredniej rozmowie ustalimy potrzeby i koszty sporządzenia wyceny.

Masz pytania?

Wypełnij formularz, oddzwonimy

5 + 10 =

Dane osobowe w formularzu w celu realizacji Twojego zapytania, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie dotyczącym przetwarzania danych osobowych Polityka prywatności