Strona główna    >    O firmie

Witamy Państwa na stronie naszej
firmy DMS Wyceny Nieruchomości.

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie wycen nieruchomości oraz analiz rynku nieruchomości na rzecz klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych z różnych branż. Cechuje nas rzetelność, terminowość oraz fachowość. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a informacje otrzymane od Klientów na potrzeby dokonania wyceny nieruchomości stanowią dla nas tajemnicę zawodową.

W naszej pracy zawsze kierujemy się zasadami profesjonalizmu, określonego przez reguły oraz przepisy prawne z zakresu szacowania nieruchomości, nieustannie staramy się rozwijać nasze umiejętności oraz zdobywać nową wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz warsztatach branżowych.

Nawiązujemy współpracę ze specjalistami z dziedzin pokrewnych, systematycznie staramy się zwiększać zakres świadczonych usług, wykorzystujemy, jak również sami budujemy, narzędzia analityczne aby móc świadczyć usługi wysokiej jakości oparte na rzetelnych źródłach informacji.

Wszystko co robimy, wynika przede wszystkim z szacunku do klientów, aby zawsze służyć klientom pomocą oraz wiedzą ekspercką. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Masz pytania?

Wypełnij formularz, oddzwonimy

7 + 14 =

Dane osobowe w formularzu w celu realizacji Twojego zapytania, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie dotyczącym przetwarzania danych osobowych Polityka prywatności